Dersler

15. Ekran Kilidi

Ritapos’un ekranını yetkisiz kişilere kapatmak için ekran kilidini kullanabilirsiniz. Bu kilidi açmak için işletme ayarlarında belirttiğiniz şifreyi kullanabilir yada kullanıcınızı seçerek kendi şifrenizi girebilirsiniz. Kilit Ekranı Eğer işletme şifresi belirtmediyseniz sağ üst köşede yer alan “x” ile ekran kilidini açabilirsiniz.

15. Ekran Kilidi Read More »

14. İşlem Kayıtları

Kullanıcıların yaptıkları tüm işlemler, çeşitli seviyelerde kayıt altına alınmaktadır. Bu kayıtları topluca görmek için menüdeki bulunan ilgili tuşları ya da sipariş detaylarındaki işlemler menüsünden sadece seçili siparişin işlem kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

14. İşlem Kayıtları Read More »

17. Duyurular ve Versiyon Takibi

Her güncelleme sırasında, yapılan güncellemeler ile ilgili olan gerekli duyurular sağ menüden ulaşabileceğiniz “Duyururlar” sayfasında listelenmektedir. Önemli duyurular ise buraya ek olarak sağ üstte yer alan “Bildirimler” bölümünde de sunulmaktadır. Ritapos’un günce versiyon numarasını her sayfanın sağ alt köşesinde ya da “Duyururlar” sayfasında görebilirsiniz. Versiyon numarası “2.1.18” gibi 3 parça olarak belirlenmekte olup ilk parça

17. Duyurular ve Versiyon Takibi Read More »

9. Müşteri Yönetimi

Ritapos ile ister arayan numaralar, isterse yakın çevrenizdeki müşterilerinizi kolayca tanıyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilk iletişim sırasında müşteri bilgilerini sisteme eklemek! Sonrasındaki tüm etkileşimde müşteri bilgileriniz saniyeler içerisinde karşınızda olacak. Bu eğitimde müşterilerinizi Ritapos’a nasıl ekleyeceğinizi ve müşteri ile ilişkili diğer işlemleri anlatacağız.

9. Müşteri Yönetimi Read More »

13. Raporlar

Ritapos son üç yıla ait tüm verileri size anlık olarak raporlamaktadır. Bu veriler sadece siparişleriniz değil mutfağınızdan çıkan tüm ürünleri ve yaptığınız tüm harcamaları da içermektedir. Buna ek olarak Ritapos yapılan tüm işlemleri kayıt altına almaktadır. Siparişe ürün mü eklendi? Kayıt altında! İndirim mi tanımlandı? Kayıt altında! Ürün mü silindi? Kayıt altında! Sipariş kapatıldı mı?

13. Raporlar Read More »

Scroll to Top