Merak Ettikleriniz

Ritapos; yüzlerce işletmeye hizmet veren, hızlıca sipariş almayı, kolayca işletme yönetimi, müşteri takibi sağlayan internet üzerinde çalışan modern bir yazılım çözümüdür.

İnternete bağlanabildiğiniz her yerde Ritapos sizinle!

İstediğiniz herhangi bir cihaz üzerinden Google Chrome tarayıcısı ile https://app.ritapos.com adresini ziyaret ederek işletmenizi yönetebilirsiniz.

Videoyu oynat

Neden Ritapos?

Ritapos işletmenizin yönetilmesi için ihtiyaç duyulan sunucu tipindeki bilgisayarları sizin adınıza internet üzerinde işletir. Verilerinizin güvenliğini sağlar. Anlık olarak yedeklerini saklar. Verilerinizi; sadece size, siz istediğinizde sunar.

Doğal afet, sel, elektrik dalgalanması, yangın, bilgisayar arızası, virüs vb. istenmeyen olaylar yaşandığında siz farkında olmadan sizi korur. 

Sınır, Limit Yok!

Ritapos da ürün, sipariş, müşteri vb. sınırı yok! Sınırlı özelliklerle ücretsiz olarak kullanabiliyor olsanız da benzerlerinden ayıran en önemli özellik sunulan hiçbir hizmet için ek ücret talep edilmiyor olmasıdır.

Ritapos’ta raporlar anlık olarak hesaplanır. İstediğiniz yerde, istediğiniz cihazdan tüm istatistiklerinize anlık olarak ulaşabilirsiniz. 

Aylık Lisans Alın!

Ritapos’u tüm özellikleriyle kullanmak için aylık ya da yıllık lisans satın alın. Ekstra hiçbir ücret ödemeden işletmenizi otomasyona geçirin.

Yıllık Lisans Alın Tasarruf Edin

Yıllık lisans alımlarında 2 ay bedavaya gelir.

Sık Sorulan Sorular

Ritapos’u Google Chrome tarayıcısı ile internete bağlanabilen her türlü sabit ve mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Yeni bir cihaz almanıza gerek yoktur.

İşletme hesabınızı Kayıt tuşuna basarak anında oluşturabilirsiniz. İşletme hesabınızla beraber işletme yetkilisinin hesabı da otomatik olarak oluşacaktır. İşletme çalışanı, mutfak, kurye vb. diğer kullanıcıları ise işletme yetkilisi hesabı ile menüde bulunan kullanıcılar sayfasından açabilirsiniz.

* Kayıt için kredi kartı bilgileriniz istenmemektedir.

* Ritapos’u kullanırken lütfen Google Chrome tarayıcısı kullandığınızdan emin olun!

Ritapos’u kullanmak için hiçbir fiziksel evrak imzalamanıza gerek yoktur ancak Ritapos’u kullanmanız durumunda Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Ritapos’a üye olduğunuzda  işletmenize, 14 günlük lisans otomatik olarak yüklenmektedir. 14 gün boyunca tüm özellikleriyle Ritapos’u tecrübe edebilir sonrasında dilerseniz aylık ya da yıllık lisans alarak kullanıma devam edebilirsiniz.

İşletmeniz yeni açıldı ya da beklediğiniz kadar iş yapmıyorsunuz. Bu durumda kısıtlı özellikleriyle Ritapos’u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ritapos ile 10 farklı yazıcı kullanabilirsiniz. Bu yazıcılar 56mm, 80mm gibi termal yazıcılar olabileceği gibi, kartuşlu ya da lazer fatura yazıcıları da olabilir. Bunlara ek olarak 1 adet etiket yazıcısı da kullanabilirsiniz.

Sabit hattınız ile Windows işletim sistemli bilgisayarınız arasına bağlanacak Caller Id isimli cihaz yardımı ile arayan numaraları görebilir. Potansiyel müşterilerinizin ad, soyad, adres gibi bilgilerini bir kez kayıt altına aldıktan sonra onları her aradıklarında tanıyabilirsiniz.

Ekibimiz size destek olmak için her zaman hazır! Ritapos ile ilgili her türlü yazılımsal sorun için uygulama içerisindeki canlı sohbet kanalımızdan, web sitemizden ve whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Donanımsal sorunlar için ise işletmenize en yakın bilgisayar tamircisinden destek almanızı  öneriyoruz.

Ritapos, verilerinizi  siz silmedikçe 3 yıl süre ile ücretsiz olarak saklamaktadır. İster 6 ay ister 2 yıl sonra Ritapos’u tekrar kullanabilirsiniz. 

Aynı bir işletme gibi ödeme yapacaksınız. İster 7 ister 77 işletmeniz olsun, ne kadar büyük olursanız olun tek bir lisans ve tek bir fiyat ile Ritapos’u kullanabilirsiniz.

Güncel lisans ücretleri için buraya tıklayabilirsiniz..

 

Aylık ve yıllık lisans olarak iki tip lisansımız bulunmaktadır. Yıllık lisans alındığında iki ay bedavaya geldiği için daha ekonomik olmaktadır.

Güncel lisans ücretleri için buraya tıklayabilirsiniz.

İşletmeni Büyütelim

İhtiyaç duyduğun tüm araçlar tek platformda… 

Artık uygulamalar arasında kaybolmana gerek yok!

Hemen Kullanmaya Başla!