Merak Ettikleriniz

Ritapos yüzlerce işletmeye hizmet veren, hızlıca sipariş almayı, kolayca işletme yönetimi, müşteri takibi sağlayan internet üzerinde çalışan modern bir yazılım çözümüdür.

İnternete bağlanabildiğiniz her yerde Ritapos sizinle!

İstediğiniz herhangi bir cihaz üzerinden Google Chrome tarayıcısı ile https://app.ritapos.com adresini ziyaret ederek işletmenizi yönetebilirsiniz.

Videoyu oynat

Neden Ritapos?

Ritapos işletmenizin yönetilmesi için ihtiyaç duyulan sunucu bilgisayarı sizin adınıza internet üzerinde işletir. İşletme verilerinizin güvenliğini sağlar. Anlık olarak yedeklerini saklar. Verilerinizi sadece size siz istediğinizde sunar.

Doğal afet, sel, elektrik dalgalanması, yangın, bilgisayar arızası, virüs vb. istenmeyen olaylar yaşandığında siz farkında olmadan sizi korur. 

Sınır, Limit Yok!

Ritapos da ürün, sipariş, müşteri vb. sınırı yoktur. sınırlı özelliklerle ücretsiz olarak kullanabiliyor olsanız da aylık benzerlerinden ayıran en önemli özellik sunulan hiçbir hizmet için ek ücret talep edilmiyor olmasıdır.

Ritapos’ta raporlar anlık olarak hesaplanır. İstediğiniz yerde, istediğiniz cihazdan tüm istatistiklerinize anlık olarak ulaşabilirsiniz. 

Aylık Lisans Alın!

Ritapos işletmenizin yönetilmesi için ihtiyaç duyulan sunucu bilgisayarı sizin adınıza internet üzerinde işletir. İşletme verilerinizin güvenliğini sağlar. Anlık olarak yedeklerini saklar. Verilerinizi sadece size siz istediğinizde sunar.

Doğal afet, yangın, bilgisayar arızası, virüs vb. istenmeyen olaylar yaşandığında siz farkında olmadan sizi korur. 

Yıllık Lisans Alın Tasarruf Edin

Yıllık lisans alımlarında 2 ay bedavaya gelir.

Sık Sorulan Sorular

Ritapos’u Google Chrome tarayıcısı ile internete bağlanabilen her türlü sabit ve mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Yeni bir cihaz almanıza gerek yoktur.

İşletme hesabınızı Kayıt tuşuna basarak anında oluşturabilirsiniz. İşletme hesabınızla beraber işletme yetkilisinin hesabı da otomatik olarak oluşacaktır. İşletme çalışanı, mutfak, kurye vb. diğer kullanıcıları ise işletme yetkilisi hesabı ile menüde bulunan kullanıcılar sayfasından açabilirsiniz.

* Kayıt için kredi kartı bilgileriniz istenmemektedir.

* Ritapos’u kullanırken lütfen Google Chrome tarayıcısı kullandığınızdan emin olun!

Ritapos’u kullanmak için hiçbir fiziksel evrak imzalamanıza gerek yoktur.

Ritapos’a üye olduğunuzda  işletmenize, 14 günlük lisans otomatik olarak yüklenmektedir. 14 gün boyunca tüm özellikleriyle Ritapos’u tecrübe edebilir sonrasında dilerseniz aylık ya da yıllık lisans alarak kullanıma devam edebilirsiniz.

İşletmeniz yeni açıldı ya da beklediğiniz kadar iş yapmıyorsunuz. Bu durumda kısıtlı özellikleriyle Ritapos’u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ritapos ile 5 farklı konumda 5 farklı yazıcı kullanabilirsiniz. Bu yazıcılar 56mm, 80mm gibi termal yazıcılar olabileceği gibi, kartuşlu ya da lazer fatura yazıcıları da olabilir.

Sabit hattınız ile Windows işletim sistemli bilgisayarınız arasına bağlanacak Caller Id isimli cihaz yardımı ile arayan numaraları görebilir. Potansiyel müşterilerinizin ad, soyad, adres gibi bilgilerini bir kez kayıt altına aldıktan sonra onları her aradıklarında tanıyabilirsiniz.

Ritapos ile ilgili her türlü yazılımsal sorun için uygulama içerisindeki canlı sohbet kanalımızdan bize yazabilirsiniz. Donanımsal sorunlar için ise işletmenize en yakın bilgisayar tamircisinden destek almanız gerekmektedir.

Ritapos, verilerinizi  siz silmedikçe 3 yıl süre ile ücretsiz olarak saklamaktadır. İster 6 ay ister 2 yıl sonra Ritapos’u tekrar kullanabilirsiniz. 

Aylık, yıllık ve franchise lisansı olarak üç tip lisansımız bulunmaktadır. 

Tek bir işletme için yıllık lisans daha ekonomik olmaktadır.

Franchise lisanslarında ise franchise lisansına ek olarak tüm işletelerin aylık ya da yıllık lisans alması gerekmektedir.

İşletmenizi​ Büyütelim

İhtiyaç duyduğunuz tüm araçlar tek platformda… 

Artık uygulamalar arasında kaybolmanıza gerek yok!

Hemen Kullanmaya Başla!