Merak Ettikleriniz

Ritapos; yüzlerce işletmeye hizmet veren, hızlı sipariş almayı kolaylaştıran modern bir POS yazılımdır.

İnternete bağlanabildiğiniz her yerde Ritapos sizinle!

İstediğiniz herhangi bir cihaz üzerinden işletmenizi yönetebilirsiniz.

Videoyu Oynat

Sık Sorulan Sorular

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren her boyuttaki restoran, kafe, bar, lokanta ve plaj için uygundur.

Ritapos bulutta çalışan ve işletmenizde yaşanabilecek sorunlardan bağımsız şekilde çalışan bir yazılım çözümüdür. Dilediğiniz yer ve zamandan Ritapos’a erişebilirsiniz. Ritapos’un müşterileri son 1 yıl içersinde sipariş süreçlerinde 10 kat hızlanma, kârlılık oranlarında ise %22 artış gördü. Ritapos işletmenizin en iyi çalışanı olmakla kalmıyor, hesap hatalarını imkansız hale getirken kârlılığınızı arttırarak kendi kendisini de amorti ediyor.

İşletme hesabınızı buraya tıklayarak  oluşturabilirsiniz. İşletme hesabınızla beraber işletme yetkilisinin hesabı da otomatik olarak oluşacaktır. İşletme çalışanı, mutfak, kurye vb. diğer kullanıcıları ise işletme yetkilisi hesabı ile menüde bulunan kullanıcılar sayfasından açabilirsiniz.

* Kayıt için kredi kartı bilgileriniz istenmemektedir.

* Ritapos’u kullanırken lütfen Google Chrome tarayıcısı kullandığınızdan emin olun!

Ritapos’u kullanmak için hiçbir fiziksel evrak imzalamanıza gerek yoktur ancak Ritapos’u kullanmanız durumunda Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Ritapos’a üye olduğunuzda  işletmenize, 14 günlük lisans otomatik olarak yüklenmektedir. 14 gün boyunca tüm özellikleriyle Ritapos’u tecrübe edebilir sonrasında dilerseniz aylık ya da yıllık lisans alarak kullanıma devam edebilirsiniz.

İşletmeniz yeni açıldı ya da beklediğiniz kadar iş yapmıyorsunuz. Bu durumda kısıtlı özellikleriyle Ritapos’u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ritapos, aylık ya da yıllık lisanslama ile kullanılmaktadır. Lisans süreniz dolduğunda tüm özellikleriyle kullanmaya devam etmek için burada belirtilen fiyatlarla lisans satın alımını uygulama içerisinden yapmanız gerekmektedir. Ödemeniz gerçekleştiği anda satın aldığınız süre işletmenize tanımlanacaktır.

Güncel lisans ücretleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Aylık ve yıllık lisans olarak iki tip lisansımız bulunmaktadır. Yıllık lisans alındığında iki ay bedavaya geldiği için daha ekonomik olmaktadır.

Güncel lisans ücretleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Ritapos’u Google Chrome tarayıcısı ile internete bağlanabilen her türlü sabit ve mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Yeni bir cihaz almanıza gerek yoktur.

Sistemimiz; Windows, MacOS, Linux, Android ve iOS işletim sistemlerine uygundur. Android ve iOS cihazlarınız için ilgili platformların resmi marketlerinden Ritapos uygulamasını indirmelisiniz.

Ritapos ile 10 farklı yazıcı kullanabilirsiniz. Bu yazıcılar 56mm, 80mm gibi termal yazıcılar olabileceği gibi, kartuşlu ya da lazer fatura yazıcıları da olabilir. Bunlara ek olarak 1 adet etiket yazıcısı da kullanabilirsiniz.

Sabit hattınız ile Windows işletim sistemli bilgisayarınız arasına bağlanacak Caller Id isimli cihaz yardımı ile arayan numaraları görebilir. Potansiyel müşterilerinizin ad, soyad, adres gibi bilgilerini bir kez kayıt altına aldıktan sonra onları her aradıklarında tanıyabilirsiniz.

Ekibimiz size destek olmak için her zaman hazır! Ritapos ile ilgili her türlü yazılımsal sorun için uygulama içerisindeki canlı sohbet kanalımızdan, web sitemizden ve whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Donanımsal sorunlar için ise işletmenize en yakın bilgisayar tamircisinden destek almanızı  öneriyoruz.

Ritapos, verilerinizi  siz silmedikçe 3 yıl süre ile ücretsiz olarak saklamaktadır. İster 6 ay ister 2 yıl sonra Ritapos’u tekrar kullanabilirsiniz. 

Aynı bir işletme gibi ödeme yapacaksınız. İster 7 ister 77 işletmeniz olsun, ne kadar büyük olursanız olun tek bir lisans ve tek bir fiyat ile Ritapos’u kullanabilirsiniz.

Güncel lisans ücretleri için buraya tıklayabilirsiniz..

 

Sınır, Limit Yok!

Ritapos da ürün, sipariş, müşteri vb. sınırı yok! Hiçbir hizmet için ek ücret de yok.

En İyiler Ritapos'da!

İşletmeni Büyütelim

Şimdi Kullanmaya Başla!

Scroll to Top

Sizi Arayalım

İşini geliştirmek ve maliyetlerini azaltmak için bilgilerini bırak.