İşletmeniz sipariş takip programına ihtiyaç duyuyor mu?

Küçük boyutlu işletmeler teknolojinin nimetlerini pek tabi orta ve büyük boyuttaki işletmeler gibi kullanmak isteyeceklerdir.

Her ne kadar bu programlar operasyon süreçlerinizi hızlandıracak olsada küçük işletmeler için zorunlu olmayan bu sistemler, işletmeler hazır olmadığında çok ciddi bir dirençle karşılaşmakttadır. Bu direnç sonucu kullanımı hüsranla sonuçlanan ve korkulan birer teknoloji haline alan sipariş takip programları işletme büyüsede kullanılmaması gereken birer öcüye dönüşür.

Ayrıca, küçük işletmelerde ürünlerin fiyatları 1,2, 5,10,15 şeklinde olur ve adisyon toplamını hesaplamak genellikle sizi yormaz, müşterileriniz de beklemekten çok şikayet etmezler.

İşleriniz karışmaya başladığında zorunlu olarak arayışa gireceğiniz sistemlerin kurulumu sırasında, öğrenme ve alışma aşamasında ise yoğun olan bir günde hem siz yorulacak, hem de müşteri memnuniyetiniz düşecektir.

Peki ne yapmalı?

Tüm bunlar göz önünde bulundurulup bir özete varıldığında, POS sistemlerine geçiş şimdi olmasa dahi ilerde zorunluluk haline gelecektir. Yani, bu sistemleri kullanmayı ertelemenin hiç bir mantığı olamaz.

“Az kazanıyorum, POS sistemleri pahalı diyorsanız yanılıyorsunuz.”  piyasada uygun fiyatlara bulabileceğiniz onlarca pos sistemi hali hazırda bulunmaktadır. Bunlara ek olarak Ritapos, tüm özellikleriyle küçük işletmeler için tamamen ücretsizdir.

Üye olun

Bulut tabanlı çalışan Ritapos’a üye olmak için https://app.ritapos.com adresindeki kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Scroll to Top