Gua Coffee Company ve
Ritapos

3 yılda, 3 marka ve 20 yeni şubesi ve Ritapos’un gücüyle Gua Coffee Company’nin başarı hikayesini dinlemeye hazır mısınız?

3 YILDA 3 MARKA

Gua Coffee Company ©, 2021 yılında İzmir Gaziemir’de kaliteye, yenilikçi ürünlere ve birinci sınıf hizmete güçlü bir şekilde odaklan girişimciler sayesinde ortaya çıkan ve hızla büyüyen bir marka. O kadar hızlı büyüyor ki farklı konseptleriyle 3 yılda 3 marka, Gua Coffee Company, Gua Bistronomi ve Gua Gastro Farm, haline geldi.

Gua, yıllanmış kahve kültürünün doğduğu ülke olan Endonezya dilinde mağara anlamına gelmekte. Bilindiği gibi Endonezya kahvesi dünyada en çok tercih edilen kahve türlerinden birisi. Her Gua; adıyla, tarzıyla ve lezzetleriyle bu kültürün bir yansıması adeta.

KUSURSUZ DENEYİM

Markanın gelişimi en başından itibaren bu dört ilkeye dayanıyor.

Müşteriye ilk temastan, ham maddelerin şubelere sevkine kadar; tüm süreçlerimizde Ritapos bizimle.
Tolga Yıldırım
CEO, Gua Coffee Company

ÖZGÜN KONSEPT

Farklı kavurma tekniklerini, özgün konseptiyle birleştirerek harika bir deneyim için İstanbul, Ankara, İzmir, Afyon, Aydın, Balıkesir, Bursa, Kocaeli, Konya, Iğdır, Manisa, Muğla, Muş, Uşak şubelerinde sizleri bekliyor.

2021 yılında ilk şubesini açan Gua Coffee Company; Aralık 2023 itibariyle İzmir’den Iğdır’a yurdun her köşesinde; sıcak, samimi ve büyüleyici atmosferiyle ün salan şubelerine sizleri bekliyor.

DÜNYA'NIN HER KÖŞESİNDEN,
TÜRKİYE'NİN HER YERİNE

Gua, 20 şubesiyle günde ortalama 4000 farklı siparişi 12000’e yakın müşterisine Ritapos üzerinden ulaştırmakta. 

Ritapos sadece perakende siparişlerini değil, üretim ve maliyet hesabından, depo siparişlerinin şubelere ulaştırılmasına kadarki tüm süreçleri otomatize ediyor. Bayiler kahve sever dostların siparişini hazırlarken; franchisor’un deposu da bayilerden ham madde siparişlerini alarak; hangi ham maddenin hangi işletmede azaldığını, kritik stok seviyesinin altına düştüğünü görebiliyor. 

İşletmeni Büyütelim

İhtiyaç duyduğun tüm araçlar tek platformda… 

Uygulamalar arasında kaybolmana gerek yok!

Şimdi Kullanmaya Başla!

Scroll to Top

Sizi Arayalım

İşini geliştirmek ve maliyetlerini azaltmak için bilgilerini bırak.