Cafe'ler İçin POS Çözümü

Türkiye’nin En İyi Cafe’leri Ritapos’u Seçti

Videoyu Oynat

Hızlıca Sipariş Alın

Eğitim gerektirmeyen modern ve kolay arayüzü ile hızlıca sipariş alın. Cafe’nizi 10 kat hızlandırmanın tadını çıkartın. 

Bir kaç dakikada sipariş almaya başla

Menü, masa düzeni gibi size özel bilgileri whatsapp ya da e-posta üzerinden bizimle paylaşın, ekibimiz dakikalar içerisinde sistemi hazır hale getirsin.

Sipariş ve masalarınızı kolayca yönetin

A la carte, fast-food, paket; tüm siparişlerinizi ve ödemelerinizi kontrol altında tutun. İkram, iptal, iade, zayi gibi ürünlerinizi raporlarınızda görün.

Restoranınız cebinizde

Android ve iOS marketlerinden ücretsiz şekilde indirebileceğiniz uygulamamız sayesinde; restoranızla ilgili tüm detaylara istediğiniz yer ve zamanda ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyetini Önceleyin

Cafe’nizi dünya standartlarında işletirken, QR menü, müşteri memnuniyet anketi gibi dokunuşlarla müşterilerinizi memnun edin.

Ritapos'a Geç Rahat Et

Türkiye’nin en iyi cafe’lerinin arasına katılmak için tıklayın!

Sipariş Yönetimi

Hızla sipariş al, böl, birleştir, masadan masaya taşı. Sipariş ve hesap alma operasyonlarını hızlandır, personel kaynaklı hataları minimum seviyeye indir.

Stok ve Maliyet Yönetimi

Stoğu azalan ham maddeleri anında gör. Tedarik süreçlerini optimize et ve değişen fiyatlara göre maliyetlerini belirle. Kârlılığını şeffaf şekilde gör.

Mutfak Yönetimi

Siparişi anında; mutfak, fırın, bar gibi birimlerine gönder. Hazırlanıp müşteriye ulaşmasına kadar tüm süreci kolayca yönet, verimliliği arttır, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşı.

Kurye Yönetimi

Hangi sipariş hangi kuryede? Ritapos ile kolayca gör. Kuryendeki siparişleri topluca kapat.

QR Menü

Menünüzdeki tüm ürünler; detaylarıyla, alerjen uyarıları ve resimleriyle QR menüde. Ritapos ile dijitalleşerek baskı maliyetlerinden kurtulun.

Ücretsiz Entegrasyonlar

Ingenico yeni nesil ödeme kaydedici cihazları (YNÖKC) ile GMP3 ve Macellan uygulamasını Ritapos ile kullanabilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Caller id cihazı ile Ritapos’u birbirine bağla arayanları anında tanı. Müşterilerin ikinci kez aradıklarında, isimleriyle karşıla; adreslerini sistem Ritapos sana versin. 

Raporlama ve Analiz

Gelir ve girerlerini, aldığın ödemeleri, ürün satışlarını, stoklarını ve daha birçok önemli detayı anlaşılır raporlar ile gör. İşletme performansını şeffaf şekilde hazırlanan grafikler ile incele. Verimlilik ve kârlılık açısından işletmeni dilediğin yer ve zamanda değerlendir.

En İyiler Ritapos'da!

İşletmeni Büyütelim

Şimdi Kullanmaya Başla!

Scroll to Top

Sizi Arayalım

İşini geliştirmek ve maliyetlerini azaltmak için bilgilerini bırak.