Kültürümüz

Başarımızın arkasında; restoran yönetiminde yetkin ekibimiz, gelişmiş ürünümüz ve kaliteli destek süreçlerimiz var. Bunların temelinde ise kültürümüz yer alıyor. İletişimi kolay, yardımlaşmayı seven, ürünü ve ekibiyle gurur duyan Margarita sevenler olarak kültürümüzü sürekli geliştiriyoruz.

Kalite çıtasını her Zaman yüksek tutarız

Titiz çalışırız

Ritapos’u geliştirirken, her aşamada işimizi layıkıyla yapmayı hedefliyor, test süreçlerini çok önemsiyoruz. Böylece, müşterilerimizin ürün kaynaklı yaşayabileceği sorunlarını en aza indiriyoruz.

Ritapos'a güveniriz

2016’dan beri geliştirdiğimiz  ürünümüzü üye işyerlerimizin tüm süreçlerine entegre ederek, en verimli şekilde yönetebilmeleri için sürekli geliştiriyoruz. Sorunsuz şekilde yüzlerce işletmenin ihtiyaçlarını çözen ürünümüze güveniyoruz.

Müşterilerimizle yakın çalışırız

Müşterilerimiz, kurulum aşamasında ve sonrasında ekibimizden 7/24 destek alırlar. Ürünümüzle ilgili sürekli geri bildirimler alır ve tüm süreçleri her an takip ederiz.

Yetkin ekip

Restoeran ve otomasyon alanında 15 yılı aşan tecrübeli ve yetkin ekibimizle; en iyi pratikleri bir araya getirdiğimiz ürünümüzü geliştirdik. Müşterilerimizin tüm süreçlerini daha da iyileştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Çalışma Modelimiz

Çalışma modelimizin temelinde “kaizen”, yani çevikliğin kaynağını oluşturan “sürekli mevcut süreçlerimizi gözlemle ve iyileştir” bakış açısı yatar.

Tüm süreçlerimizde; hem kendi içimizde hem de müşterilerimize karşı şeffaf hareket ederiz.

Farklı birimlerdeki tüm çalışanlar her gün bir araya gelir ve günlerini birlikte planlar. Böylelikle, herkes bütün süreçlerden haberdar olmuş olur.

Çalışma hayatımıza sonsuza dek uzaktan devam etmeyi planlıyoruz. Çok merkezi bir yerde iyi tasarlanmış, huzurlu bir ofisimiz de var. Evden çalışmaktan sıkılanlar için daima açık.

Ekibimizdeki herkesin yeteneklerine güveniyor ve bilgiye saygı duyuyoruz. Bu nedenle kişisel gelişim için her tür desteği vermekteyiz.

Kimin ne kadar çalıştığı ile ilgilenmeyiz. İşlerimizin durumunu tüm ekipçe takip eder, ihtiyaçların tam karşılanabilmesi için her açıdan değerlendiririz.

 

İşletmeni Büyütelim

Şimdi Kullanmaya Başla!

Scroll to Top

Sizi Arayalım

İşini geliştirmek ve maliyetlerini azaltmak için bilgilerini bırak.