Ritapos’u Ücretsiz Kullanmaya Ne Dersiniz?

Hem de tüm özellikleriyle…

Bildiğiniz gibi Ritapos; bar, kafe, restoran vb. için tasarlanmış sipariş takibi ve işletme otomasyonu sağlayan, her ölçekteki işletmeye uygun olan bulut tabanlı bir POS (point-of-sale) yazılımıdır.

Bulut tabanlı çalışan yapısı siz değerli müşterilerimize pek çok kolaylık sağlamaktadır. Şüphesiz bunların en önemlisi klasik sistemlere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Yüksek ücretlerle yazılım satın almak büyük riskler barındırmaktadır. Ortaya çıkabilecek hatalar (bugs) ve yeni ihtiyaçlar (requirements) aynı oranda yüksek maliyetlerle sebep olabilir. Kullanıcı limiti, sipariş limiti gibi mühendislik açıdan yeni yükler getirmeyen özellikler için ek ücretler istenebilir. Hatta yüksek ücretlerle yazılımı satan firmanın; telefonlarınıza çıkmaması ve bir daha işletmenize uğramaması sıkça rastlanan sorunlardandır.

Hizmet şeklinde yazılım sunan firmalar

Günümüzde Office, Dropbox, Youtube, Netflix, Spotify gibi yazılımlar servis olarak sunulmakta ve müşteriler bir defa da büyük paralar ödemek yerine; bu sistemlere abone olmakta ve kullandıkları kadar ödeme yapmaktadırlar. Aynı gelir modelini benimseyen Ritapos; ek ücretlerle kafa karıştırmayan tek bir lisans modeli ile hizmet vermektedir.

Güncel fiyatlarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ritapos; lisanslamanın yanında tüm özelliklerini ücretsiz kullanabilme imkanı da vermektedir.

Nasıl mı?

Cevap basit: Ritapos’a referans olarak!

Farklı işletmeleri Ritapos’a üye yapmanız durumunda; bu işletmelerin ilk lisans alımlarındaki süre kadar süre; bizden size hediye. Bu, her yıl bir işletmeyi Ritapos’a üye yaptığınız da ömür boyu Ritapos’u bedava kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Nasıl referans olacağınızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Referans olduğunuz işletmeler de kendi referans kodları ile farklı işletmelere referans olabilirler.

Scroll to Top