Ritapos'un Ücretsiz Kullanımı

Ritapos'un Ücretsiz Kullanımı

Ritapos, hizmet sektöründeki tüm işletmelerin üretimden satışa kadarki her türlü ihtiyacını karşılayacak çözümlerini tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır.

Kafe, Restoran gibi ürünlerin reçetede belirtilen ham maddelerle üretimi, yeni adisyon ve siparişlerin açılması, satış sırasındaki ürünlerin durum takibi, mutfak gibi hazırlık süreçlerini, müşterilerin tanımlanması, alman usulü ya da parçalı şekilde ödeme alınması, satış ve sonrasındaki ayrıntılı raporların sunulması gibi Ritapos'un özelliklerinin tümünü hiç bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

En iyi sisteme sahip olmak zor değil

TAM İSTEDİĞİNİZ POS

Ritapos'un ücretsiz paketinde ücretli paketteki tüm özellikler mevcuttur. Ancak bu özellikler sadece tüm özelliklere erişim izni olan işletme sahibi hesabıyla kullanılabilir ve bu hesap aynı anda sadece bir cihazda aktif olarak kullanılabilir. Diğer hesapları da kullanabilmek için ücretli paketlerimize geçmelisiniz.

Ücretli hesaplarda bulunan teknik destek ve yerinde eğitim özelliği ücretsiz pakette bulunmamaktadır. Ancak, kullanım kılavuzunu okuyarak ya da sitemizde bulunan "Sorun yaşıyorsanız bize yazın" kısmından canlı destek alabilirsiniz. Canlı destek ekibimiz ücretli ya da ücretsiz farketmeksizin tüm müşterilerimize anlık olarak sırayla destek vermek için hazır beklemektedir.

Ücretsiz hesap kullanıyor olsanızda, biz sizleri ailemizin bir üyesi olarak görüyoruz. Bu bilinçle hareket eden Ritapos ekibi, işletmeniz büyüyene kadar size destek oluyor ve tüm gücüyle size en iyiyi sunmak için çalışıyor.

İstediğiniz zaman ücretli hesaba geçebilirsiniz!

Ritapos'u ücretsiz olarak kullanmaya hemen başlayın. İhtiyaçlarınız arttığında ücretli hesaba geçiş yapın.

Hep destek & Tam destek

ÜCRETLİ PAKETTE NELER VAR!

Kurulum & Eğitim

İŞLETMENİZİ HAZIRLIYORUZ

İşletmenizin ihtiyaçlarını belirleyerek, işletmenizi Ritapos'a taşıyoruz. Satış yaptığınız ürünleri sisteme ekliyor; varsa salon, teras gibi alanları belirleyerek masalarınızı tanımlayarak, uzaktan bağlantı yoluyla ya da yerinde eğitimler vermektedir..

Farklı Yetkiler

ÇEŞİTLİ KULLANICILAR

Çalışan hesaplarına ek olarak yetkilendirilmiş hesaplar, işletme sahibinin ortakları için işlem yapamayan ancak işletmeyi anlık olarak takip edebilen hesaplar yer almaktadır.

Bayilik Sistemi

FRANCHISE

Bayiler için eklenen genel merkez hesabıyla ürünlerinizi tek bir noktadan yönetebilmenize olanak tanıyan Ritapos, anlık olarak tüm bayilerinizi izleyebilmenizi ve bayilerinizide kişiselleştirme imkanı sağlamaktadır.

Size uygun

İşletmeniz için hız, kontrol ve kaliteyi arttırın, hatayı ve masrafları minimize edin!

Kendi kendini kısa sürede amorti eden Ritapos'un en iyi çalışanınız olacağından şüphemiz yok, şimdi kayıt olup ücretsiz deneyin ya da ücretli pakete geçerek desteğimizle işletmenizi büyütün.