REFERANSLARIMIZ

Ritapos'un, hizmet verdiği işletmelerden sizin için seçtiklerimiz.

Chrome iPad
Her çeşit işletme

Farklı Boyutlarda ve Sektörlerde

Ufak bir çay ocağından tüm Türkiye'ye yayılmış zincir bir restorant grubuna; her ölçekteki hemen hemen tüm hizmet sektöründeki işletmelerin otomasyon problemlerini çözüyoruz.

Beraber büyüyelim

Ücretli ve Ücretsiz paketler

İşletmenizin en önemli dostlarından olan Ritapos, işiniz küçükken size ücretsiz olarak hizmet etmektedir. İşletmeniz büyüyüp ihtiyaçlarınız arttığında ise ücretli paketlerimizle destek veriyoruz.

BİZİMLE YOLA ÇIKANLAR

Butik kafeler, Kahveciler, Fast-Food ve daha niceleri...
 

SON TOPAĞACI

Müdavimlerini her geçen gün arttıran bu butik kafe, İstanbul'un en güzel yerinde müşterilerine Ritapos'un neredeyse tüm özelliklerini aktif şekilde kullanarak hizmet vermektedir.

PABLO ARTISAN COFFEE

İzmir merkezli bir kahve dükkanı olarak açılan Pablo Artisan Coffee ile Ritapos'un dostluğu ilk şubenin işleyişe başlamasıyla kurulmuştur. Şuan bayilik veren büyük bir işletme haline gelen Pablo Artisan Coffee, Ritapos'u bayilerini takip amaçlı da kullanmaktadır.

 
 

HAMSİ FINGER

Tüm Türkiye'de bayilik veren Hamsi Finger hali hazırda sekiz şubesinde ve merkezde Ritapos kullanmaktadır. Bayilerinde cafe & restoran mantığıyla kullanılan Ritapos, merkezde ise bu bayilerin satış ve stok takibi amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Müşterilerimiz ne diyor?

Bizi seçen mutlu müşterilerimizin yorumları

Ritapos'u test sürecinden beri kullanıyoruz. Tüm arkadaşlarımıza önerdiğimiz harika bir sistem.

Zehra H. Son Topağacı

Hali hazırda 8 bayimizde kullandığımız Ritapos, işlerimizi kolaylaştırmakla kalmıyor farklı kategorilerde sunduğu raporlarla harika bir hizmet sunuyor.

Gürkan G. Hamsi Finger

Bir işletme ile başladığımız ticari yolculuğumuzda bize destek veren Ritapos ekibi, franchise süreçlerinde de bizimle olmaya devam ediyor. Tek kelimeyle muhteşemler!

Mert D. Pablo Artisan Coffee