Kurumsal Kullanım

Kurumsal Kullanım

Ritapos, üstün özellikleri ile satın alma sürecinden başlayan ve siparişi müşteriye iletmeye kadar olan süreçlerin tamamını bir otomasyona dahil eden kullanımı kolay bir yapıya sahiptir.

Kolay kullanımı ve benzersiz özellikleriyle rakiplerinden ayrılan Ritapos, her geçen gün daha da gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Bu gelişime destek veren siz değerli paydaşlarımızın bizlere olan güvenini karşılıksız bırakmayarak işletmenizin kusursuz bir otomasyon sistemine entegre olmasını, bu sayede riskleri azaltarak işletmenizi büyütmenizi sağlamayı amaçlıyoruz. İşletmenizin kalbinde yer alacak otomasyon çözümü için desteğimize ihtiyaç duyuyorsanız ücretli paketlerimizle yıllık abonelikler alabilirsiniz.

Ritapos, sizi yarı yolda bırakmaz! Klasik otomasyon çözümlerinde sistemin satışı ön plandadır ve satıştan sonra ihtiyaç duyulan desteğin alınması oldukça zordur. Ritapos'ta ise sistem ücretsiz olarak sunulmakta verilecek destek ise ücretlendirilmektedir. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz zamanda bizden destek almamanız ya da bizi aradığınızda size hızla yanıt vermemiz mümkün değildir.

En iyi fiyat

KULLANDIKÇA ÖDE!

Ritapos, işletme dostudur ve işletmeleri yüksek fiyatlarla üzmez. Kullandıkça öde planıyla işletmenizin ihtiyaçlarına uygun fiyatlandırma yaparak, ihtiyacınız olanı en uygun fiyata vermeyi hedefliyoruz.

Bu plan sayesinde ihtiyaç duymadığınızda Ritapos'u kullanmayabilirsiniz. Ancak biz, Ritapos'u vazgeçemeyeceğiniz sektörün lider sistemi olarak size sunuyoruz.

Hep destek & Tam destek

ÜCRETLİ PAKETTE NELER VAR!

Ücretli paketteki üyelerimizin her zaman yanındayız. Bu üyelerimizin otomasyon sistemleriyle olan tüm entegrasyonlarını sağlıyoruz.

Kurulum & Eğitim

İŞLETMENİZİ HAZIRLIYORUZ

İşletmenizin ihtiyaçlarını belirleyerek, işletmenizi Ritapos'a taşıyoruz. Satış yaptığınız ürünleri sisteme ekliyor; varsa salon, teras gibi alanları belirleyerek masalarınızı tanımlayarak, uzaktan bağlantı yoluyla ya da yerinde eğitimler vermektedir..

Farklı Yetkiler

ÇEŞİTLİ KULLANICILAR

Çalışan hesaplarına ek olarak yetkilendirilmiş hesaplar, işletme sahibinin ortakları için işlem yapamayan ancak işletmeyi anlık olarak takip edebilen hesaplar yer almaktadır.

Bayilik Sistemi

FRANCHISE

Bayiler için eklenen genel merkez hesabıyla ürünlerinizi tek bir noktadan yönetebilmenize olanak tanıyan Ritapos, anlık olarak tüm bayilerinizi izleyebilmenizi ve bayilerinizide kişiselleştirme imkanı sağlamaktadır.

Size uygun

İşletmeniz için hız, kontrol ve kaliteyi arttırın, hatayı ve masrafları minimize edin!

Kendi kendini kısa sürede amorti eden Ritapos'un en iyi çalışanınız olacağından şüphemiz yok, şimdi kayıt olup ücretsiz deneyin ya da ücretli pakete geçerek desteğimizle işletmenizi büyütün.