ÇEŞİTLİ İŞLETMELERDE RITAPOS

Ritapos, halı yıkama, oto yıkama, kuru temizleme, sucu, tüpçü gibi işletmelerin tüm ihtiyaçlarına hızla cevap vermektedir.

Ritapos bilgisayarda
Mağaza & Depo

Stok Takibi

Ürün ve stok yönetimi Ritapos’un en önemli özelliklerindendir. Reçetelerle stok takibi Ritapos ile çok basittir.

Sipariş Alma & Raporlama

İşletme Takibi

Ritapos gelişmiş yönetim özellikleri sunar. Tek erkanda tüm işletmenizi takip edebilmenizi, gelişmiş raporlama ve filtreleme seçenekleri ile istediğiniz veriye hemen ulaşırsınız.

Franchise

Bayi Kontrolü

Zincir işletme yönetimi konusunda Ritapos, harika çözümler sunmaktadır. Tedarik taleplerini ve bayi yönetimi de bunların başında gelir.

Esnek & Kişiselleştirilebilir.

Kolay Kullanım

Kullanıcının çok kısa bir sürede öğrenerek kavrayabileceği bir ara yüze sahip yapısı sayesinde tüm çalışanlarınız hızlı bir şekilde sisteme adapte olur.

RITAPOS İLE RAHAT EDİN

İşletmenizin hızını, kalitesini arttırın, risklerinizi azaltın.
Chrome

Ritapos sucu, tüpçü, halı yıkama gibi işletmelerin hizmet süreçlerinizi hızlandırmakla kalmaz, kalitesini de arttırır, bu da personel ve ekipmandan daha fazla performans ve verim almanızı sağlar.

Hız, ölçülebilirlik, kontrol, ürün ve hizmette kalite artışı sağlayan Ritapos, personel ve ekipmandan aldığınız performansı maksimize eder, insan kontrolünden kaynaklanan hataları azaltır, personel ve ekipmandan tasarruf sağlar, bu bağlamda Ritapos, kendini hızla amorti eden bir yatırım olarak öne dikkat çeker.

 

Telefonla Sipariş Alın

Ritapos, tamamen dokunmatik ekranlar üzerine tasarlanmış yapısı ve akıllı telefon uygulamaları sayesinde kolayca kullanılabilir. Ritapos, el terminali, cep telefonu, bilgisayar ve kiosk cihazlarla siparişleri hatasız almanızı, üretim birimlerine hızla ulaştırmanızı sağlar.

Telefon hattına bağlanan Caller ID cihazıyla, sizleri arayan müşterilerinizi tanıyabilir. O an açamasanız dahi ekranınızda görebilirsiniz.

STOK TAKİBİ

Sadece mağaza değil deponuzun stoğunuda takip edin.

Mağaza Stoğu

Ritapos, mağazanızda bulunan ürünlerin stok takibini yapar. Depodan kolayca mağazanıza ürün çekebilirsiniz.

Depo Stoğu

Ritapos, deponuzda bulunan ürünlerin stok takibini yapar. Depoya kolaca ürün eklemenize olanak sağlar.

ÖDEME ALINMASI

Ritapos, siparişin hazırlanmasından, müşteriden ödemenin alınmasına kadarki tüm süreçleri takip eder.

Bu süreçlerdeki hız ve etkinliği arttıran Ritapos, müşterilerinizin memnuniyetini olumlu yönde etkiler.

İşletmenizdeki durumu Dünya'nın her hangi bir yerinden, istediğiniz zaman anlık olarak görebilmeniz imkan tanır.

 

RAPORLAMA VE PERFORMANS

Satış ve çalışan raporlarıyla işletmenizin durumunu görün.

Satış Raporları

Ritapos; istenen iki tarih arasında ya da günlük, haftalık ve aylık olarak raporlar sunabilir. Bu raporlar ile gün sonunda yapılan cira, kâr gibi sayısal metrikleri çıkartabilir. Satılan ürünleri ve bunların ham maddelerini sizin için listeleyebilir.

Çalışan Raporları

Ritapos, çalışanlarınızın performansını raporlayabilir. Çalışanlarınızın işletmenize kattığı değeri ölçebileceğiniz verileri size sunabilir.