BULUT TABANLI VE HARİKA

İnternet üzerinden çalışan Ritapos'u dilediğiniz yerde dilediğin zaman çalıştırabilirsiniz.

Ritapos bilgisayar ekranında Cep telefonunda Ritapos
Neden Ritapos?

Hızlı ve Kullanımı Kolay

Ritapos; kafe, bar, restoran, pastane gibi işletmelerle, bayilik veren franchise ve perakende sektöründe hizmet veren mağazalar için geliştirilmiş finans ve işletme yönetimi sistemidir. Yenilikçi özellikleri sayesinde işletme yönetimini kolaylaştırır. Ayrıca detaylı raporları ile işletmenizi kontrol altında tutmanızı ve işletmenizdeki tüm hareketlerini anlık olarak takip edebilmenizi sağlar.

Bulut Tabanlı

Her zaman daha iyiye

Bulut yazılımın en güzel tarafı lisans ücretinin olamamasıdır, kullandığınız kadar ödersiniz. Ritapos size bir taahhüt dayatmadığından dolayı kullanmak istemediğiniz ya da ihtiyacınız olmadığını düşündüğünüz zaman ödeme yapmayı kullanmayı bırakabilirsiniz.

Klasik bir yazılımı satın aldığınızı düşünün... Yüksek bedeller ödeyerek aldığınız bu yazılımdaki hataları nasıl düzelttireceksiniz? Bilgisayarlar, el terminalleri, tabletler, cep telefonları ve tüm donanımsal ekipmanlar ve yazılımların zamanla güncellenmesi gerekecektir. Buda orta vadede aldığınız donanımı da yazılımı da zevkle kullanamayacağınız anlamına gelmektedir.

İşte bu yüzden Ritapos, hem çok daha ekonomik hem de tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulmanızı sağlayacaktır.

Diğer yandan hiçbir yazılımı bir kere satın alarak sorununuzu ilelebet çözemezsiniz. Ritapos ise sürekli güncellenen bir hizmet olduğundan dolayı her zaman en yeni, en problemsiz ve her zaman işletmenizin ihtiyaçlarına cevap veriyor halde kullanabilirsiniz.

Tüm cihazlarda

PC, tablet ve akıllı telefonların tamamında Ritapos kullanılabilir

Ritapos, modern yazılımı sayesinde her cihazda kullanılabildiğinden siparişi alan kişi kendi akıllı telefonu ile sisteme bağlanarak siparişi kolayca üretim birimlerine gönderebilir.

Anlaşılır & Kişiselleştirilebilir

KULLANIM KILAVUZUYLA KENDİNİZ ÖĞRENİN

Kullanım Kılavuzu

Sizin için hazırladığımız kullanım kılavuzuyla Ritapos'u kullanmayı öğrenebilir ya da Türkiye genelinde yerinde eğitim alabilirsiniz.

KULLANIM KILAVUZU YERİNDE EĞİTİM

Iphone da Ritapos

MOBİL CİHAZLAR & DOKUNMATİK CİHAZLAR İÇİN UYGUNDUR

Google Play ya da App Store'dan cebinize indirin. Ritapos deneyimine hemen başlayın.

Android Uygulaması IOS Uygulaması