BULUT TABANLI VE HARİKA

İnternet üzerinden çalışan Ritapos'u dilediğiniz yerde dilediğin zaman çalıştırabilirsiniz.

Ritapos bilgisayar ekranında Cep telefonunda Ritapos
Neden Ritapos?

İşletmenize hız ve kusursuzluk katıyoruz

Ritapos; yönetici, çalışan ve müşteri ile entegre olabilen yenilikçi bulut tabanlı (SaaS) cafe, bar, restoran, pastane vb. işletmelerle, bayilik veren franchise ve perakende sektöründe hizmet veren mağazalar için geliştirilmiş finans ve işletme yönetimi sistemidir. Yenilikçi özellikleri sayesinde işletmenize daha önce mümkün olmayan hız ve kusursuzluk katar. Ayrıca detaylı raporları sayesinde işletmenizde olan her türlü işlemi kontrol altında tutmanızı ve işletmenizin tüm hareketlerini anlık takip edip istediğiniz zaman görmenizi sağlar.

Ritapos'u diğer yazılımlardan ayıran en büyük özellik, geleceğin sistemi olan olan bulut teknolojisini kullanıyor olmasıdır.

Bulut Tabanlı

Her zaman en iyi ve sorunsuz sistemi sağlıyoruz

Bulut yazılımın en güzel tarafı lisans ücretinin olamamasıdır, kullandığınız kadar ödersiniz. Ritapos size bir taahhüt dayatmadığından dolayı kullanmak istemediğiniz ya da ihtiyacınız olmadığını düşündüğünüz zaman hesabınızı kapatıp kullanmayı bırakabilirsiniz. Diğer yandan hiçbir yazılımı bir kere satın alarak sorununuzu ilelebet çözemezsiniz. Bulut yazılımlarda ise sürekli güncellenen bir yapı olduğundan yazılımınızı her zaman en yeni, en problemsiz ve her zaman işletmenizin ihtiyaçlarına cevap veriyor halde kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınıza yada herhangi bir cihazınıza kurulum gerektiren başka bir yazılım satın aldığınızı düşünün... Büyük umutlarla yüksek bedeller ödeyerek aldığınız bu yazılımdaki hataları nasıl düzelttireceksiniz? Bilgisayarlar, el terminalleri, tabletler, cep telefonları ve tüm donanımsal ekipmanlar geliştiğinde; yeni işletim sistemleri, yazılımlar çıktığında; işletmenizde ortaya çıkan yeni ihtiyaçları nasıl karşılayacaksınız? İşte tüm bu durumlarda satın almış olduğunuz donanımların ve yazılımların yenilenmesi, güncellenmesi gerekecektir. Buda orta vadede aldığınız donanımı da yazılımı da kullanamayacağınız yada artık ihtiyaçlarınıza cevap veremediğinden değişiklik yapmanız anlamına gelmektedir.

İşte bu yüzden SaaS altyapılı yazılımlar kullanmak hem çok daha ekonomik hem de daha çok ihtiyacınıza çözüm bulmanızı sağlayacaktır.

Tüm cihazlarda

PC, tablet ve akıllı telefonların tamamında Ritapos kullanılabilir

Ritapos, modern yazılımı sayesinde her cihazda kullanılabildiğinden siparişi alan kişi kendi akıllı telefonu ile sisteme bağlanarak siparişi kolayca üretim birimlerine gönderebilir.

Hemde daha önce olmadığı kadar hızlı bir şekilde! Üstelik hiçbir ekstra uygulama ve yazılım indirmeden, kurmadan. Sadece akıllı telefon aracılığı ile değil, işletmenizin durumuna göre istediğiniz herhangi bir cihaz ile de sipariş verebilirsiniz. Kısacası ekran olan ve internete bağlanabilen her cihaz işinizi görecektir.

Fişlerin kaybolmasının önüne geçmek mutfak için de ekranlı bir cihaz kullanabilirsiniz. Tıpki, uluslararası firmaların kullandığı sipariş takip sistemlerinde bulunan ekranlar gibi çalışan Ritapos, alınan siparişi anında anlaşılır bir şekilde üretim kısmına bildirir. Üretimde tek tuşla siparişin durumunu garsonlara haberdar edebilir.

DİJİTAL MENÜ

Ritapos sayesinde işletmenizin menüsünü basılı halde vermek yerine, orta boy bir tablet aracılığı ile sunumunuzu yapabilirsiniz.
Chrome

Üstelik ürünlerinize iştah açıcı resimler ekleyip işletmenizin satışlarını artırmanız da mümkün. Ritapos'un Dijital Menüsi, görüntülü bir menü olmasının dışında müşterilerinizin sipariş verebilmesi için de programlanmıştır. Bu sayede müşterileriniz sadece yemeklerin leziz görüntülerini görmekle kalmayıp üretime sipariş gönderebileceklerdir.

Gönderilen siparişler üretime gideceği gibi tüm istatistikler ve raporlamalar da yetkili tarafından görüntülenebilecektir.

Akıllı & Güçlü

Yüksek performanslı

Hiç kimse yavaş bir uygulamayı sevmez. Hele ki yüzlerce müşteriye hizmet veren bir işletmenin tahammülü dahi olamaz. Ritapos, saniyelerinizin değerini bilir ve en iyiyi sunmak için çalışır.

Modern Arayüz

Tüm cihazlarda

Donanım ücretini sıfırlayan Ritapos; tüm akıllı telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda çalışabilir. Garsonunuz kendi cep telefonunu sipariş almak için kullanabilir. Bu sayede Ritapos, otomasyon maliyetlerinizi yarı yarıya düşürür.

Esnek & Kişiselleştirilebilir

İstediğiniz gibi

Ritapos, tüm işletmelerin ihtiyaçlarını bünyesinde barındıran bir sistemdir. İşletmenize özel ihtiyaçları karşılayacak şekilde ayarlama yaparak bir kaç seçenekle Ritapos'u işletmenize özgü hale getirebilirsiniz.

İÇİNİZ RAHAT ETSİN

İşletmenizin hızını, kalitesini arttırın, risklerinizi azaltın.
Chrome

Ritapos, hizmet süreçlerinizi hızlandırmakla kalmıyor, kalitesini de arttırıyor. Buda personel ve ekipmandan daha fazla performans ve verim almanızı sağlıyor.

Hız, ölçülebilirlik, kontrol, ürün ve hizmette kalite artışı sağlayan Ritapos, personel ve ekipmandan aldığınız performansı arttırıyor, insan kontrolünden kaynaklanan hataları azaltıyor, size personel ve ekipmandan tasarruf sağlıyor. Bu bağlamda Ritapos, kendini hızla amorti eden bir yatırım olarak öne çıkıyor.

Anlaşılır & Kişiselleştirilebilir

KULLANIM KILAVUZUYLA KENDİNİZ ÖĞRENİN

Kullanım Kılavuzu

Sizin için hazırladığımız kullanım kılavuzuyla Ritapos'u kullanmayı öğrenebilir ya da Türkiye genelinde yerinde eğitim alabilirsiniz.

KULLANIM KILAVUZU YERİNDE EĞİTİM

RITAPOS HER YERDE

Size sunduğumuz modern teknoloji ile işletmenize her yerden ulaşabilirsiniz.

PC & MAC

Ritapos internet üzerinden çalışır ve modern tarayıcıları (Chrome önerilir) çalıştırabilen tüm masaüstü, diz üstü ve kiosk cihazlarda çalışabilir.

Tablet

Özellikle mutfakta ve sipariş alma süreçlerinde Android & IOS uygulamaları ile tabletlerde kullanabilir.

Cep Telefonu

Android & IOS uygulamaları sayesinde akıllı telefonlarda kullanabilir. Masa başında ya da perakende sektöründe sipariş alma işleminde kullanabilir.

Iphone da Ritapos

MOBİL CİHAZLAR & DOKUNMATİK CİHAZLAR İÇİN UYGUNDUR

Google Play ya da App Store'dan cebinize indirin. Ritapos deneyimine hemen başlayın.

Android Uygulaması IOS Uygulaması